Strona główna >>> Chirurgia Małoinwazyjna

Chirurgia Małoinwazyjna

To, co wyróżnia nas na rynku usług medycznych, to całościowe podejście do pacjenta –dzięki współpracy specjalistów różnych dziedzin, całościowo podchodzimy do procesu leczenia. Celem każdej konsultacji jest bardzo dokładna ocena stanu zdrowia Pacjenta i określenie optymalnego sposobu leczenia – oraz  jakość i zakres usług, które stale rozwijamy. Jakość usługi to przede wszystkim kontakt lekarza z pacjentem. Niedługi czas oczekiwania na konsultację i pewność, że lekarz poświęci pacjentowi dokładnie tyle czasu, ile potrzebuje. To również dostęp do nowoczesnych metod diagnostycznych. I w końcu poczucie bezpieczeństwa – ponieważ poza konsultacją i diagnozą zapewniamy sprawny proces leczenia i opiekę po leczeniu.

Celem naszej działalności jest dostarczenie lekarzy specjalistów trudno dostępnych specjalizacji, odpowiedniego sprzętu do diagnostyki i leczenia oraz niezbędnego zaplecza do przeprowadzenia skutecznej terapii.

Chirurgia małonwazyjna jest dość młodą dziedziną chirurgii, której głównym założeniem jest jak najmniejsza ingerencja w organizm człowieka. Dzięki technikom małoinwazyjnym po zabiegu zostają minimalne blizny (lub nie pojawiają się w ogóle). Pacjenci odczuwają mniejsze dolegliwości bólowe pooperacyjne, szybciej wracają do aktywności i z reguły opuszczają szpital w ciągu 24h po zabiegu.

Techniki małoinwazyjne stosujemy z powodzeniem m.in w: zabiegach z zakresu:

. . .

Zobacz naszych
lekarzy

Zobacz
. . .

Zobacz nasz
nowoczesny
gabinet

Zobacz

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera i bądź na bieżąco z tym co dzieje się u nas.

Warsztaty dla rodziców i dzieci Szkoła Świadomego Rodzicielstwa Napisz do nas