Masaże relaksacyjne i lecznicze

Gastro- i kolonoskopia

Chirurgia Małoinwazyjna

Strefa wiedzy

To, co wyróżnia nas na rynku usług medycznych, to całościowe podejście do pacjenta - dzięki współpracy specjalistów różnych dziedzin, całościowo podchodzimy do procesu leczenia. Celem każdej konsultacji jest bardzo dokładna ocena stanu zdrowia Pacjenta i określenie optymalnego sposobu leczenia - oraz  jakość i zakres usług, które stale rozwijamy.

Nowoczesne metody diagnostyczne

Jakość usługi to przede wszystkim kontakt lekarza z pacjentem. Niedługi czas oczekiwania na konsultację i pewność, że lekarz poświęci pacjentowi dokładnie tyle czasu, ile potrzebuje. To również dostęp do nowoczesnych metod diagnostycznych. I w końcu poczucie bezpieczeństwa – ponieważ poza konsultacją i diagnozą zapewniamy sprawny proces leczenia i opiekę po leczeniu. Celem naszej działalności jest dostarczenie lekarzy specjalistów trudno dostępnych specjalizacji, odpowiedniego sprzętu do diagnostyki i leczenia oraz niezbędnego zaplecza do przeprowadzenia skutecznej terapii.

Chirurgia małoinwazyjnej

Chirurgia małonwazyjna jest dość młodą dziedziną chirurgii, której głównym założeniem jest jak najmniejsza ingerencja w organizm człowieka. Dzięki technikom małoinwazyjnym po zabiegu zostają minimalne blizny (lub nie pojawiają się w ogóle). Pacjenci odczuwają mniejsze dolegliwości bólowe pooperacyjne, szybciej wracają do aktywności i z reguły opuszczają szpital w ciągu 24h po zabiegu. Techniki małoinwazyjne stosujemy z powodzeniem m.in w: zabiegach z zakresu:

Zobacz naszych lekarzy

Zobacz

Zobacz nasz nowoczesny gabinet

Zobacz
Telefon do CM Gabos +48 32 39 03 600