Masaże relaksacyjne i lecznicze

Gastro- i kolonoskopia

Lekarz

Dr n. med.

Aleksander Włodarczyk

Wykształcenie

Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Uzyskał tytuł naukowy doktora nauk medycznych w 2007 roku oraz tytuł specjalisty chorób wewnętrznych w 2009 roku, a także tytuł specjalisty kardiologa w 2014 roku.

Obecnie także kształci się w zakresie rehabilitacji medycznej w Górnośląskim Centrum Rehabilitacji w Reptach.

Doświadczenie

Główny badacz w programie klinicznym dla chorych z niewydolnością serca oraz współbadacz w kilkunastu programach klinicznych z zakresu schorzeń układu krążenia i metabolicznych.

Kierownik Pracowni Hemodynamiki Serca w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 4 w Bytomiu. Posiadający doświadczenie w zakresie organizacji i koordynowania zabiegów koronarografii i angioplastyk wieńcowych, samodzielnym implantowaniu rozruszników serca. Konsultuje pacjentów jako kardiolog interwencyjny w ramach Heart Team-u.

Ekspert pomocniczy Ministerstwa Zdrowia RP w zakresie funkcjonowania oddziału szpitalnego kardiologia w ramach projektu pn.: Mapy potrzeb zdrowotnych – Baza Analiz Systemowych i Wdrożeniowych, w latach 2017-2018.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 4 w Bytomiu, na Oddziale Kardiologii oraz w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu- Klinika Kardiochirurgii i Transplantologii.

W zakresie zainteresowań medycznych prowadzi także liczne szkolenia i wykłady dla lekarzy rodzinnych.

Dr n. med.

Aleksander Włodarczyk

Kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych

Rejestracja / Informacje:

Umów wizytę

Telefon do CM Gabos +48 32 39 03 600