Masaże relaksacyjne i lecznicze

Gastro- i kolonoskopia

Liftingujący masaż twarzy

Strefa wiedzy
Liftingujący masaż twarzy

Naturalny lifting twarzy

Relaksacyjny masaż twarzy uznaje się za naturalną i nieinwazyjną formę liftingu twarzy, która przynosi zaskakujące efekty.

Masaż płytką Gua Sha usprawnia przepływ limfy, co stymuluje skórę i mięśnie do szybkiej regeneracji i redukuje obrzęki i zastoje. Gua Sha pomaga też w dolegliwościach bólowych, które towarzyszą osobom noszącym aparaty ortodontyczne. Ma też działanie upiększające – usprawnienia krążenie i redukuje obrzęki na twarzy oraz liftingujące – napręża skórę twarzy, pomaga w zwalczaniu obrzęków okolic oczu i spłyca zmarszczki.

Zmniejsza się opuchlizna wokół oczu i znikają tzw ‘podkowy’. Poprawia się owal twarzy. Dzięki liftingującemu działaniu masażu Gua Sha możemy też spłycić bruzdy nosowo-wargowe, kurze łapki a nawet lwią zmarszczkę. Gua Sha z kwarcu różowego działa kojąco na skórę, jest delikatna i przyjemna w odczuciu.

Poprzez sekwencje odpowiednich technik i kierunek ruchów przy regularnych zabiegach min.2x w tygodniu jest możliwość aby wymodelować kształt twarzy, popracować nad “chomikami” a nawet unieść kąciki ust.

MasażCena
Masaż relaksacyjny twarzy – 30 min90

Sprawdź wszystkie masaże w Centrum Medycznym Gabos

  Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę? Skontaktuj się z nami!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Centrum Medyczne Gabos Sp. z o.o. zgodnie z Polityką prywatności.

  Zobacz naszych lekarzy

  Zobacz

  Zobacz nasz nowoczesny gabinet

  Zobacz
  Telefon do CM Gabos +48 32 39 03 600