Masaże relaksacyjne i lecznicze

Gastro- i kolonoskopia

Masaż klasyczny

Strefa wiedzy
Masaż klasyczny

Relaks i odprężenie

Masaż relaksujący znany i stosowany jest od niemal 3000 lat. Jego zdaniem jest regeneracja, odprężenie i złagodzenie objawów bólowych. Wpływa pozytywnie nie tylko na ciało, ale również odpręża umysł i likwiduje nieprzyjemne skutki stresu. Dodatkowo wpływa na poprawę kondycji skóry poprzez jej ujędrnienie. Wspomaga też proces usuwania wody z organizmu, co wspiera redukcję wagi. Masaż klasyczny modeluje sylwetkę pozostawiając skórę odżywioną, dotlenioną i pięknie wygładzoną.

Reflesjologia stóp

W masażu klasycznym całego ciała stosowane są również elementy refleksologii stóp, która pobudza i odpręża cały organizm. Podczas masażu opracowywane są poszczególne punkty reflektoryczne, które mają bezpośrednie oddziaływanie na narządy wewnętrzne, jak i cały układ nerwowy. Poprawia się krążenie w stopach, wzrasta temperatura ciała, nogi stają się lżejsze i pozbawione ewentualnych opuchlizn.

Podstawowym przeciwwskazaniem do masażu refleksologicznego stóp są wszelkiego rodzaju otwarte rany, świeże stany po złamaniu i zwichnięciu jak również choroby zakaźne i grzybicze stóp.

Masaż klasycznyCena
Masaż klasyczny całościowy – 60 min.130
Masaż klasyczny z elementami refleksologii stóp – 60 min.130

Sprawdź wszystkie masaże w Centrum Medycznym Gabos

Jak umówić się na masaż?

  Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę? Skontaktuj się z nami!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Centrum Medyczne Gabos Sp. z o.o. zgodnie z Polityką prywatności.

  Zobacz naszych lekarzy

  Zobacz

  Zobacz nasz nowoczesny gabinet

  Zobacz
  Telefon do CM Gabos +48 32 39 03 600