Gabos Zdrowie + Voucher Szkoła Świadomego Rodzicielstwa Napisz do nas
Strona główna >>> Pokonuje niedoskonałości

Pokonuje niedoskonałości

Zmarszczki wokół oczu, zwiotczenie skóry, rozstępy, rozszerzone pory i zaskórniki z tymi wszystkim problemami poradzi sobie laser frakcyjny CO2. Stanowi on nowoczesną metodę odmładzania skóry bez konieczności długiej rekonwalescencji, natomiast jego skuteczność porównywalna jest z drobnymi zabiegami chirurgicznymi.

Z jego pomocą można wpłynąć na napięcie skóry, usunąć bruzdy, zmniejszyć drobne zmarszczki, skorygować blizny potrądzikowe, a także poprawić koloryt skóry.

Działanie tego lasera polega na wytwarzaniu w skórze niewielkich, kontrolowanych uszkodzeń. Rozszczepiona wiązka lasera naświetla wybrany obszar ciała, co pozwala na objęcie zabiegiem wybranej powierzchni skóry. W wyniku promieniowania lasera następuje odparowanie i koagulacja tkanek w strefach mikrotermalnych. Energia cieplna dostarczana w głąb skóry aktywuje procesy gojenia i wspomaga syntezę kolagenu.

Zabieg z wykorzystaniem lasera frakcyjnego CO2 polecany jest osobom po 30 roku życia w celu stymulowania naturalnych procesów odnowy skóry.

Już po jednym zabiegu można zauważyć efekt odmłodzenia skóry oraz zauważyć redukcje wszelkich niedoskonałości.

Zabieg  można wykonać w Centrum Medycznym Gabos. Więcej informacji: 32 390 36 00

. . .

Sprawdź
rekomendacje
naszych lekarzy

Zobacz
. . .

Zobacz nasz
nowoczesny
gabinet

Zobacz

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera i bądź na bieżąco z tym co dzieje się u nas.