Gabos Zdrowie + Warsztaty dla rodziców i dzieci Szkoła Świadomego Rodzicielstwa Napisz do nas

Poradnia Chirurgii Plastycznej

Chirurgia plastyczna jest dziś niezwykle rozwiniętą gałęzią medycyny. Obejmuje bardzo szeroką gamę zabiegów, których celem jest uzyskanie pożądanego przez pacjenta wyglądu. Są to m.in.: operacje rekonstrukcji uszkodzonych tkanek, poprawa mankamentów twarzy i ciała czy zabiegi poprawiające ogólny wygląd i kondycję skóry.

W Centrum Medycznym Gabos dysponujemy usługami, które odpowiadają na znakomitą większość potrzeb pacjentów w zakresie troski o zdrowy i estetyczny wygląd zewnętrzny.  Wykonujemy pełen zakres operacji i zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej twarzy, ciała i piersi.  Wykonujemy również zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej i flebologii. Oferujemy również szeroki zakres zabiegów z zakresu medycyny i dermatologii estetycznej. Nasza oferta skierowana jest do kobiet i mężczyzn.

Posiadamy niezbędne zaplecze w postaci szpitala i oddziału szpitalnego. Stale inwestujemy w najnowocześniejszy sprzęt medyczny, który pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nie boimy się trudnych wyzwań. Z powodzeniem i ogromnym zainteresowaniem wprowadzamy innowacyjne metody leczenia, mi.in: terapię wzmacniającą czy terapię osoczem bogato-płytkowym.

W CM Gabos Poradnią Chirurgii Plastycznej kieruje lek. med. Danuta Pawlik-Knapik

UMÓW WIZYTĘ
Lek. med.

Danuta Pawlik-Knapik

Specjalista chirurgii plastycznej

Strefa Wiedzy

Labioplastyka, czyli korekcja warg sromowych

Ginekomastia u chłopców i mężczyzn

Metody powiększania piersi

Regeneracja organizmu – wlewy dożylne

Nowoczesny Laser CO2

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera i bądź na bieżąco z tym co dzieje się u nas.