Testy na koronawirusa

Rehabilitacja po COVID-19

Poradnia Dermatologiczna

Specjalizujemy się w leczeniu chorób skóry, błon śluzowych, włosów i paznokci. Nie tylko zwalczamy objawy, ale przede wszystkim szukamy powiązań między chorobami skóry, a innymi chorobami organizmu.

Choroby skóry - kiedy do dermatologa?

Skóra ludzka jest największym narządem naszego organizmu stanowiącym swoistą barierę ochronną. Narażona jest na oddziaływanie wielu zewnętrznych czynników w konsekwencji może prowadzić do zogniskowania wielu stanów zapalnych jak i chorób skórnych. Jeśli pojawiają się na niej niepokojące znamiona, przebarwienia lub ślady to jest to już sygnał o pojawieniu się stanu zapalnego, a fakt ten należy skonsultować z lekarzem dermatologiem.

Na jakość naszej skóry ma wpływ wiele czynników, dlatego zawsze warto zasięgnąć porady specjalisty, który dokładnie przyjrzy się zmianom, zleci badania i rozpocznie leczenie.

Współpraca z dietetykiem

Na jakość naszej skóry ma wpływ również to co spożywamy, właściwa dieta i jej różnorodność nie powinna zostać bez odpowiedzi. Dlatego nasze Centrum Medyczne współpracuje z dietetykiem i to tu znajdziesz kompleksową i kompletną obsługę w zakresie ochrony i bezpieczeństwa Twojego zdrowia.

poprzedni slajdnastępny slajd

Dr n. med.

Ewa Koczy-Baron

Specjalista dermatolog i wenerolog

Rejestracja / Informacje:

Umów wizytę
Telefon do CM Gabos +48 32 39 03 600