Leczenie schorzeń kręgosłupa

Testy COVID

Laboratorium-punkt pobrań

Poradnia Dermatologiczna

Specjalizujemy się w leczeniu chorób skóry, błon śluzowych, włosów i paznokci. Nie tylko zwalczamy objawy, ale przede wszystkim szukamy powiązań między chorobami skóry, a innymi chorobami organizmu.

Choroby skóry - kiedy do dermatologa?

Skóra ludzka jest największym narządem naszego organizmu stanowiącym swoistą barierę ochronną. Narażona jest na oddziaływanie wielu zewnętrznych czynników w konsekwencji może prowadzić do zogniskowania wielu stanów zapalnych jak i chorób skórnych. Jeśli pojawiają się na niej niepokojące znamiona, przebarwienia lub ślady to jest to już sygnał o pojawieniu się stanu zapalnego, a fakt ten należy skonsultować z lekarzem dermatologiem.

Na jakość naszej skóry ma wpływ wiele czynników, dlatego zawsze warto zasięgnąć porady specjalisty, który dokładnie przyjrzy się zmianom, zleci badania i rozpocznie leczenie.

Dermatoskopia

Dermatoskopia (badanie dermatoskopowe) pozwala rozróżnić łagodne zmiany skórne od niebezpiecznych. Badanie polega na oglądaniu skóry przez specjalny sprzęt określany mianem dermatoskopu pełniącego funkcję podobne do szkła powiększającego. Jest całkowicie bezinwazyjne i bezbolesne.

Badanie może być wykorzystywane w profilaktyce czerniaka.

Współpraca z dietetykiem

Na jakość naszej skóry ma wpływ również to co spożywamy, właściwa dieta i jej różnorodność nie powinna zostać bez odpowiedzi. Dlatego nasze Centrum Medyczne współpracuje z dietetykiem i to tu znajdziesz kompleksową i kompletną obsługę w zakresie ochrony i bezpieczeństwa Twojego zdrowia.

poprzedni slajdnastępny slajd

Dr n. med.

Ewa Koczy-Baron

Specjalista dermatolog i wenerolog

Rejestracja / Informacje:

Umów wizytę
Telefon do CM Gabos +48 32 39 03 600
BADANIA
TESTY COVID
Nowe godziny pracy:
poniedziałek - piątek
7:30 - 17:00
w Centrum Medycznym Gabos
Punkt Pobrań
Więcej informacji:
+48 32 390 36 00
BADANIA
TESTY COVID
Nowe godziny pracy:
poniedziałek - piątek
7:30 - 17:00
w Centrum Medycznym Gabos
Punkt Pobrań
Więcej informacji:
+48 32 390 36 00