Masaże relaksacyjne i lecznicze

Gastro- i kolonoskopia

Poradnia Urologiczna

Dla dorosłych. Dzieci leczone są w ramach Poradni Urologii Dziecięcej.

Metody leczenia oparte na nowoczesnych rozwiązaniach medycznych

Oferujemy szeroki zakres usług związanych z konsultacjami, badaniami i zabiegami (w tym zaawansowanymi operacjami) z zakresu urologii. W Poradni Urologicznej diagnozowane i leczone są schorzenia układu moczowego kobiet i moczowo-płciowego mężczyzn powyżej 18 roku życia.

Chcesz wiedzieć więcej o małoinwazyjnych operacjach i zabiegach urologicznych w Centrum Medycznym Gabos? Kliknij:
Zabiegi urologiczne

Badanie PSA całkowity cena

Schorzenia prostaty

Jednymi z najczęstszych problemów u mężczyzn, z którymi zgłaszają się pacjenci są schorzenia gruczołu krokowego. Poradnia urologiczna jest właściwym miejscem, do którego pacjenci powinni się zgłosić. W wielu przypadkach konieczna jest specjalistyczna diagnostyka i odpowiednie metody leczenia. W ramach poradni diagnozujemy i zalecamy indywidualne metody leczenia. Jeżeli jest to konieczne, umawiamy pacjentów na zabieg usunięcia prostaty. Dzięki wysokospecjalistycznemu laserowi holmowemu możliwe jest przeprowadzenie laserowej operacji prostaty.

Diagnostyka i leczenie chorób układu moczowego

Oferujemy pacjentom szeroki wachlarz możliwości diagnostycznych ułatwiających prawidłowe zdiagnozowanie różnego rodzaju chorób układu moczowego, które obniżają komfort życia.

01Cystoskopia

02 USG układu moczowo-płciowego

03Usunięcie cewnika DJ

04URSL

Nietrzymanie moczu

Zajmujemy się problemem nietrzymania moczu u mężczyzn (co często wynika z problemów z prostatą), kobiet – gdzie nietrzymanie moczu niejednokrotnie może być wynikiem osłabienia mięśni dna miednicy po porodzie oraz leczeniem nietrzymania moczu i zaparć u dzieci.

Diagnostyka zaburzeń płodności u mężczyzn

W Poradni Urologicznej diagnozuje się także zaburzenia płodności u mężczyzn. Lekarz przeprowadza dogłębny wywiad w kierunku niepłodności oraz sprawdza budowę układu płciowego, co jest wskazówką dla dalszego leczenia.

Zakres konsultacji dotyczy też problemów z zaburzeniami erekcji czy przedwczesnymi wytryskami.

Wlewki dopęcherzowe z kwasem hialuronowym

W Centrum Medycznym Gabos podajemy do pęcherza wlewki kwasu hialuronowego z siarczanem chondroityny, które pomagają odbudować warstwę GAG chroniącą śluzówkę pęcherza moczowego. Terapia może być uważana za jedną z metod terapii przewlekłego zapalenia pęcherza moczowego.

Dowiedz się więcej na temat wlewek tutaj: Wlewki dopęcherzowe kwasu hialuronowego

Zabiegi urologiczne w Piekarach Śląskich

W ramach Poradni lekarz prowadzący kwalifikuje również do zabiegów operacyjnych, wykonywanych na oddziale szpitalnym Centrum Medycznego Gabos. Wykorzystując nowoczesne technologie (w tym laser) przeprowadzamy zabiegi urologiczne o różnym stopniu zaawansowania.

Dowiedz się więcej o zabiegach i operacjach urologicznych w Centrum Medycznym Gabos:
Zabiegi Urologiczne w Piekarach Śląskich

Telefon do CM Gabos +48 32 39 03 600