Leczenie schorzeń kręgosłupa

Testy COVID

Poradnia Urologiczna

Innowacyjne metody leczenia oparte na najnowszych rozwiązaniach medycznych i informatycznych.

Oferujemy szeroki zakres usług związanych z konsultacjami, badaniami i zabiegami (w tym zaawansowanymi operacjami) z zakresu urologii.W Poradni Urologicznej diagnozowane i leczone są schorzenia układu moczowego kobiet i moczowo-płciowego mężczyzn.

Schorzenia prostaty

Jednymi z najczęstszych problemów u mężczyzn, z którymi zgłaszają się pacjenci są schorzenia gruczołu krokowego. Poradnia urologiczna jest właściwym miejscem, do którego pacjenci powinni się zgłosić. W wielu przypadkach konieczna jest specjalistyczna diagnostyka i odpowiednie metody leczenia. W ramach poradni diagnozujemy i zalecamy najlepsze metody leczenia. Jeżeli jest to konieczne, umawiamy pacjentów na zabieg usunięcia prostaty. Dzięki wysokospecjalistycznemu laserowi holmowemu możliwe jest przeprowadzenie laserowej operacji prostaty.

Diagnostyka i leczenie chorób układu moczowego

Oferujemy pacjentom szeroki wachlarz możliwości diagnostycznych ułatwiających prawidłowe zdiagnozowanie różnego rodzaju chorób układu moczowego, które obniżają komfort życia.

01Cystoskopia

02 USG układu moczowo-płciowego

03Usunięcie cewnika DJ

04URSL

Nietrzymanie moczu

Zajmujemy się problemem nietrzymania moczu u mężczyzn (co często wynika z problemów z prostatą), kobiet – gdzie nietrzymanie moczu niejednokrotnie może być wynikiem osłabienia mięśni dna miednicy po porodzie oraz leczeniem nietrzymania moczu i zaparć u dzieci.

Diagnostyka zaburzeń płodności u mężczyzn

W Poradni Urologicznej diagnozuje się także zaburzenia płodności u mężczyzn. Lekarz przeprowadza dogłębny wywiad w kierunku niepłodności oraz sprawdza budowę układu płciowego, co jest wskazówką dla dalszego leczenia.

Zakres konsultacji dotyczy też problemów z zaburzeniami erekcji czy przedwczesnymi wytryskami.

01

Zabiegi urologiczne w Piekarach Śląskich

W ramach Poradni lekarz prowadzący kwalifikuje również do zabiegów operacyjnych, wykonywanych na oddziale szpitalnym Centrum Medycznego Gabos. Wykorzystując nowoczesne technologie (w tym laser) przeprowadzamy zabiegi urologiczne w różnym stopniu zaawansowania.

Dowiedz się więcej o zabiegach i operacjach urologicznych w Centrum Medycznym Gabos:
Zabiegi Urologiczne w Piekarach Śląskich

poprzedni slajdnastępny slajd

Dr n. med.

Michał Fryczkowski

Urolog

Rejestracja / Informacje:

Umów wizytę
poprzedni slajdnastępny slajd

Dr n. med.

Jan Plaza

urolog

Rejestracja / Informacje:

Umów wizytę
Telefon do CM Gabos +48 32 39 03 600