Masaże relaksacyjne i lecznicze

Gastro- i kolonoskopia

“Postaw na zdrowie” – podsumowanie

Strefa wiedzy

Wzięliśmy udział w akcji "Postaw na zdrowie" organizowanej przez Urząd Miasta Piekary Śląskie. Otrzymaliśmy podziękowanie

Konsultacje i badania w Centrum Medycznym Gabos

W ramach akcji “Postaw na zdrowie” Pacjenci mogli skorzystać u nas z konsultacji u fizjoterapeuty i dietetyka.

Mgr Adam Kiełtyka konsultował dorosłych Pacjentów w zakresie leczenia bólu kręgosłupa. Prowadził także rozmowy na temat profilaktyki kontuzji i urazów. A nasz dietetyk kliniczny – mgr Karolina Stróż przeprowadzała konsultacje z analizą składu masy ciała metodą bioimpedancji elektrycznej dla dorosłych i dzieci od 7 roku życia.

Dodatkowo przez cały miesiąc październik w naszym Punkcie Pobrań w Centrum Medycznym Gabos wykonywaliśmy testy anty-HCV w kierunku wykrycia wirusowego zapalenia wątroby typu C (badanie z krwi).

Dziękujemy wszystkim Pacjentom, którzy obdarzyli nas zaufaniem i skorzystali z oferowanych usług.

Marsz różowej wstążki

W ramach akcji zorganizowany został Marsz Różowej Wstążki – można było spotkać nas pod Urzędem Miasta w Piekarach Śląskich i skorzystać z bezpłatnych badań.  Nasi medycy wykonali m.in. ponad 110 oznaczeń stężenia glukozy we krwi. Ponad 90% wyników mieściło się w normach rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Diabetologii, co jest naprawdę bardzo dobrym wynikiem. Gratulujemy mieszkańcom Piekar Śląskich.

Do zobaczenia za rok!

Zobacz naszych lekarzy

Zobacz

Zobacz nasz nowoczesny gabinet

Zobacz
Telefon do CM Gabos +48 32 39 03 600