Gabos Zdrowie + Voucher Szkoła Świadomego Rodzicielstwa Napisz do nas
Strona główna >>> Regeneracja organizmu – wlewy dożylne

Regeneracja organizmu – wlewy dożylne

Zapraszamy do skorzystania z naszej najnowszej oferty wspomagającej regenerację organizmu dla osób chorych w obniżonych stanach zdrowia.

Nasze zabiegi wykonuje doświadczona kadra medyczna, a celem ich jest efektywne podanie składników pokarmowych, witamin czy makroelementów i mikroelementów oraz składników pomagających w regeneracji w trakcie lub po chorobie. W szczególności należy zauważyć, że dożylne podanie zapewnia dostępność bez strat dla organizmu związanych z wchłanianiem z przewodu pokarmowego jak i zmniejsza ryzyko powikłań ze strony układu pokarmowego. Jednocześnie jesteśmy w stanie pacjenta poinstruować o konieczności zmiany diety lub pewnych cech w otoczeniu jak i przeprowadzić rozszerzoną diagnostykę w Centrum Medycznym GABOS. Wszystkie zabiegi poprzedzone są specjalistyczną konsultacja lekarską.

Wlew dożylny – infuzja dożylna polega na dożylnym podaniu płynu, który może zawierać różne substancje terapeutyczne lub odżywcze. Wlewy najczęściej stosowane są celu szybkiego nawodnienia pacjenta, wyrównania gospodarki wodno-elektrolitowej lub kwasowo-zasadowej a także przyspieszenia regeneracji oraz wzmocnienia organizmu.

Wlew możemy wykorzystać przy terapii onkologicznej jako terapia wspomagająca jak też wspomaganie znoszenia niepożądanych efektów chemioterapii, w przypadku chorób przewlekłych (takich jak wrzodziejące zapalenie jelita, pylica czy borelioza) w zatruciach jak też alkoholowym, przez sportowców w okresie zwiększonego wysiłku fizycznego oraz ich szybszej regeneracji, a nawet w medycynie estetycznej (np. odżywienie skóry i włosów).

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą placówką i skorzystania z oferty.

. . .

Zobacz naszych
lekarzy

Zobacz
. . .

Zobacz nasz
nowoczesny
gabinet

Zobacz

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera i bądź na bieżąco z tym co dzieje się u nas.