Szkoła
Świadomego
Rodzicielstwa

BEZPŁATNE ZAJĘCIA,
WYKŁADY I WARSZTATY
DLA PRZYSZŁYCH RODZICÓW

TERMIN NASTĘPNEGO KURSU

30

11

20

SPRAWDŹ
TERMINY
ZAJĘĆ

ZAPISY

- zapisy już od 20 tygodnia ciąży -

SZKOŁA ŚWIADOMEGO RODZICIELSTWA

Program zajęć

O projekcie

Projekt działań edukacyjnych, warsztatów i wykładów w Szkole Świadomego Rodzicielstwa w Centrum Medycznym Gabos w Piekarach Śląskich

Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Społeczny)

CENTRUM MEDYCZNE GABOS

Miejsce

PROWADZĄCY

POZNAJ SPECJALISTÓW

SALA

ZOBACZ BUDYNEK

INFORMACJE

WARUNKI UCZESTNICTWA

Przygotuj się do roli rodzica

Bycie rodzicem jest jedną z najpiękniejszych, ale też najtrudniejszych ról naszego życia. Nie ma jednej, uniwersalnej recepty jak być dobrym rodzicem i jak wychować szczęśliwe dziecko. Zajęcia w Szkole Świadomego Rodzicielstwa łączą praktyczną i emocjonalną stronę rodzicielstwa. Poznasz praktyczne wskazówki jak przygotować się do porodu i jednocześnie dowiesz się, jakie emocje może wzbudzić w Tobie pojawienie się dziecka na świecie, nauczysz się jak z tymi emocjamai można sobie radzić. Zdobędziesz i poszerzysz swoje rodzicielskie kompetencje. Dostaniesz ogromną dawkę wiedzy, z której weźmiesz to, co dla Ciebie, Twojego dziecka i rodziny najlepsze.

ZAPISY

SZKOŁA ŚWIADOMEGO RODZICIELSTWA

CM GABOS

POZNAJ

Poznaj Centrum
Medyczne Gabos

SZKOŁA ŚWIADOMEGO RODZICIELSTWA

Kontakt i zapisy

Wypełnij formularz i zgłoś chęć udziału w warsztatach. Skontaktujemy się z Tobą, by ustalić dogodny termin i szczegóły zajęć.

Szkoła Świadomego Rodzicielstwa
Centrum Medycznego Gabos

    Osoba towarzysząca: