SZKOŁA ŚWIADOMEGO RODZICIELSTWA

Informacje

Drogie Panie, Przyszli Rodzice
ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną obecne zajęcia w Szkole Świadomego Rodzicielstwa zostały odwołane. Z osobami, które zapisały się lub uczęszczają na obecne zajęcia, jesteśmy w kontakcie telefonicznym.
Rozpoczęcie zajęć z kolejną grupą zaplanowane jest na 6 kwietnia. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o zapisy telefoniczne lub przez formularz kontaktowy, w ten sposób będziemy mieli możliwość bezpośredniego kontaktu z Państwem w razie jakichkolwiek zmian. Zapisy: 32 390 36 11 lub przez formularz zgłoszeniowy.

Kto może wziąć udział w warsztatach:

  • Projekt Szkoły Świadomego Rodzicielstwa dedykowany jest dla mieszkanek województwa śląskiego.
  • W zajęciach mogą wziąć udział kobiety od 20 tygodnia ciąży fizjologicznej do 32 tc (zajęcia trwają ok 4-6 tygodni) oraz ich osoby towarzyszące.
  • Pierwsze zajęcia rozpoczynają się 25 września – w celu sprawdzenia dostępności miejsc w tej grupie prosimy o kontakt z koordynatorem projektu: 32 390 36 11.
  • Zapisy na zajęcia, informacje o dostępności i terminach kolejnych zajęć: 32 390 36 11 oraz ssr@gabos.pl.
Specjalnie na potrzeby Szkoły Świadomego Rodzicielstwa założyliśmy zamkniętą grupę na Facebook’u – Szkoła Świadomego Rodzicielstwa CM Gabos. Wejdźcie, rozgośćcie się- będziemy tam informować na bieżąco o wszystkich zajęciach, grupach i prowadzących.

Poznaj Centrum
Medyczne Gabos

Warsztaty dla rodziców i dzieci Szkoła Świadomego Rodzicielstwa Napisz do nas