Masaże relaksacyjne i lecznicze

Gastro- i kolonoskopia

Chirurgia plastyczna

Usługi

Centrum Medyczne Gabos i Śląskie Centrum Chirurgii Plastycznej prowadzone przez doświadczoną chirurg plastyczną lek. med. Danutę Pawlik Knapik to połączenie umożliwiające wysoką jakość oferowanych usług.

Zabiegi Chirurgii Plastycznej

Masz jakieś dolegliwości, z którymi chciałabyś sobie poradzić, a nie wiesz, jaki zabieg wybrać? Pomożemy. Umów się na konsultacje z doświadczonym lekarzem chirurgii plastycznej – podczas spotkania zbierze pełen wywiad i dobierze zabieg odpowiedni dla rozwiązania Twojego problemu.

Umów się na wizytę: 32 390 36 00 lub zostaw swój numer w formularzu, a oddzwonimy.

Operacje plastyczne twarzy

Korekcja uszu

zdjęcie produktu

Zmniejszenie uszu u dzieci i dorosłych, zmiana ich kształtu lub poprawa ich ułożenia względem całej głowy. Odstające, niesymetryczne uszy nieproporcjonalne do twarzy mogą być powodem zaniżonej samooceny. Ich poprawa pozwoli zachować młodszy wygląd i uniknąć negatywnych komentarzy otoczenia, co podnosi komfort funkcjonowania w grupie.

Dowiedz się więcej o zabiegu: Korekcja odstających uszu

Korekcja uszu

Cena zabiegów

Odstające małżowiny uszne:

5.000

Jedna odstająca małżowina uszna:

2.700

Rozerwany płatek ucha:

850

Operacja plastyczna nosa

Korekcja nosa

zdjęcie produktu

Zabiegi wykonywane u osób po 18 roku życia. Pozwala poprawić kształt zbyt dużego, garbatego, szerokiego lub krzywego nosa. Daje możliwość rekonstrukcji deformacji nosa po urazach. Poprawa nosa może wpłynąć na wzrost poczucia pewności siebie, a także przynieść zdrowotne korzyści (np. w przypadku korekcji przegrody nosowej, która utrudnia oddychanie).

Korekcja nosa

Cena zabiegów

Korekcja nosa w części chrzęstnej:

9.000

Korekcja nosa w części kostnej i chrzęstnej:

12.000

Operacje plastyczne twarzy

Plastyka powiek

zdjęcie produktu

Nadmiar skóry na powiekach dodaje nam lat i sprawia, że wyglądamy na przemęczone. Co więcej, mogą zmniejszać pole widzenia i uciskać gałki oczne powodując ból głowy.  Plastyka powiek poprawia całościowo wygląd twarzy i pozwala uniknąć nieprzyjemnych dolegliwości.

Dowiedz się więcej o zabiegu: Plastyka powiek

Plastyka powiek

Cena zabiegów

Powieki górne:

5.000

Powieki dolne:

6.500

Face lifting

Lifting twarzy

zdjęcie produktu

Face lifting niweluje oznaki starzenia się – bruzdy, zmarszczki i luźną obwisłą skórę. Z jednej strony jest to radykalne odmłodzenie twarzy, z drugiej zabieg praktycznie nie wpływa na mimikę i sprawia że zachowana jest naturalność. Skorzystać może każdy w starszym lub średnim wieku, kto chce wyglądać tak młodo, jak się czuje.

Lifting twarzy

Cena zabiegów

Podniesienie skóry twarzy:

17.000

Powiększenie, pomniejszenie, zmiana kształtu piersi

Operacje plastyczne piersi

zdjęcie produktu

Operacje plastyczne piersi są najczęściej wykonywanym zabiegiem chirurgii plastycznej na świecie. Na przestrzeni lat znacznie podwyższyło się bezpieczeństwo tych zabiegów, co wpłynęło na ich popularność. Powiększenie piersi, czy pomniejszanie Gdy jedne pacjentki chcą biust powiększyć, inne pragną go pomniejszyć. Najczęściej wskazówki do zmniejszenia piersi są zdrowotne. Zbyt obfite piersi znacznie obciążają kręgosłup, co z wiekiem może powodować dolegliwości bólowe. Również z wiekiem biust ma tendencje do opadania.

Operacje plastyczne piersi

Cena zabiegów

Korekcja brodawek sutkowych:

4.000-5.000

Powiększenie piersi implantami okrągłymi (bez implantów):

9.500

Powiększenie piersi implantami anatomicznymi (bez implantów):

9.500

Podniesienie piersi:

15.000-17.000

Pomniejszenie piersi:

16.000-18.000

Usuwanie blizn, usuwanie znamion

Chirurgiczne usuwanie zmian

zdjęcie produktu

Znamiona, blizny, pieprzyki wpływają na odbiór estetyczny ciała nieraz powodując również dyskomfort psychiczny. Dodatkowo mogą utrudniać codzienne funkcjonowanie. Zdarza się, że zmiany wymagaja przebadania, żeby wykluczyć ich nowotworowy charakter. Dobra wiadomość jest taka, że w wielu przypadkach można je zniwelować.

Dowiedz się więcej:

Korekcja blizn Usuwanie zmian skórnych

Chirurgiczne usuwanie zmian

Cena zabiegów

Wycięcie drobnych zmian do 1cm średnicy:

500

Wycięcie zmiany od 1cm do 5cm średnicy:

700-1200

Korekcja blizn:

1500-2000

Wycięcie zmiany z przeszczepem skóry lub płatem:

4.000

Korekcja warg sromowych

Labioplastyka

zdjęcie produktu

Jeden z najpopoularniejszych zabiegów ginekologii estetycznej. Labioplastyka to pomniejszenie i ukształtowanie warg sromowych mniejszych lub większych. Szczególnie polecany kobietom z przerostem czy asymetrią warg sromowych. Zabieg wpływa na podniesienie samooceny oraz może poprawiać satysfakcję z życia seksualnego.

Dowiedz się więcej:

Labioplastyka

Labioplastyka

Cena zabiegów

Labioplastyka:

4.000 - 5.000

Plastyka ramion, brzucha, ud

Modelowanie ciała

zdjęcie produktu

Zbyt wiele tkanki tłuszczowej, obwisła skóra po ciąży bądź intensywnym odchudzaniu – to niechciane mankamenty figury. Zabiegi modelujące sylwetkę mogą pomóc w ich pozbyciu się i w pozyskaniu smukłej figury. Modelowanie sylwetki nie tylko upiększa ciało, ale może też poprawić poczucie własnej wartości.

 

Modelowanie ciała

Cena zabiegów

Podniesienie skóry ramion:

9.000

Plastyka powłok brzucha ograniczona:

8.000-10.000

Podniesienie pośladków:

10.000-12.000

Podniesienie skóry ud:

12.000-14.000

Plastyka powłok brzucha:

16.000-18.000

Operacje plastyczne mężczyzn

Leczenie ginekomastii

zdjęcie produktu

Przerost piersi u mężczyzn jest wstydliwym problemem. Cierpi na niego ponad 30% panów. Najczęściej występuje u chłopców w okresie pokwitania i u dojrzałych mężczyzn. Wpływa na poczucie pewności siebie, dlatego w przypadku tej dolegliwości warto skonsultować się z dobrym chirurgiem plastycznym, który doradzi, jak sobie pomóc.

Dowiedz się więcej:

Ginekomastia

Leczenie ginekomastii

Cena zabiegów

Ginekomastia:

8.000 - 10.000

Doświadczona kadra specjalistów

Zabiegi wykonują specjaliści z zakresu chirurgii plastycznej z dużym doświadczeniem. Ordynatorem jest lek. med. Danuta Pawlik-Knapik

chirurg plastyczny ślask - danuta pawlik-knapik
poradnia chirurgii plastycznej

Ścieżka Leczenia

Decydując się na leczenie w Centrum Medycznym Gabos, należy odbyć wizytę kwalifikacyjną w Poradni Chirurgii Plastycznej, w czasie której chirurg plastyczny zaproponuje indywidualnie dobrane możliwości leczenia.

Jeżeli chcesz umówić się na konsultację, zadzwoń do Rejestracji: 32 390 36 00 lub skontaktuj się za pomocą formularza: Rejestracja

Leczenie w Centrum Medycznym Gabos

Dlaczego warto zdecydować się na leczenie w Centrum Medycznym Gabos?

  • indywidualne podejście do Pacjenta – współpracujemy z doświadczonymi specjalistami wykorzystującymi nowoczesne i małoinwazyjne metody leczenia,
  • komfortowe warunki leczenia – oferujemy jedno- i dwuosobowe sale z łazienkami, dostępem do WI-FI i telewizorami z dostępem do sieci Netflix oraz samodzielny wybór menu posiłków,
  • łatwy dojazd – świetnie skomunikowana placówka mieści się w sercu aglomeracji górnośląskiej w pobliżu autostrady A4 i Drogi Wojewódzkiej 911,
  • przestronny bezpłatny parking do dyspozycji Pacjentów.

Dowiedz się więcej: Centrum Medyczne Gabos

Centrum Medyczne Gabos

OPERACJE PLASTYCZNE

Chcesz umówić się na zabieg? Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas!

Jeżeli masz jakieś pytania lub chcesz umówić się na wizytę, wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą, by ustalić dogodny termin konsultacji z lekarzem.

Operacje Chirurgii Plastycznej
w Centrum Medycznym Gabos

    Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę? Napisz do nas!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Centrum Medyczne Gabos Sp. z o.o. zgodnie z Polityką prywatności.

    Telefon do CM Gabos +48 32 39 03 600