Masaże relaksacyjne i lecznicze

Gastro- i kolonoskopia

Zdrowe Święta – ebook z przepisami dietetyka do pobrania

Strefa wiedzy

Święta Bożego Narodzenia to czas, który w niejednym domu związany jest z biesiadowaniem ze stołem. Świąteczna potrawy kuszą zapachem i wyglądem. A niestety nie zawsze dobrze wychodzą dla naszego zdrowia.

Wcale nie musi tak być. Czasem wystarczy wybrać trochę zdrowsze zamienniki niektórych składników. Nasz dietetyk - Karolina Stróż przygotowała dla Was eboook z kilkoma Świątecznymi przepisami w wersji fit.

Przepisy na zdrowe Święta - e-book do pobrania

Z okazji zbliżających się Świąt zachęcamy do sprawdzenia przepisów na świąteczne potrawy w wersji fit. Opracowała je nasza dietetyk – Karolina Stróż.  Pobrać plik możecie klikając w poniższą grafikę lub tutaj: Przepisy na zdrowie Święta.

przepisy dietetyczne święta

Smacznego! 🙂

Chcesz otrzymywać więcej wskazówek jak dbać o zdrowie?

Jeżeli chcesz otrzymywać więcej wskazówek na temat tego, jak dbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, wykonaj następujące kroki:

  1. Dodaj do obserwowanych naszą stronę na FB: Centrum Medyczne Gabos na Facebooku
  2. Dołącz do naszego newslettera (formularz znajdziesz poniżej)

 

Chcesz jeszcze lepiej zadbać o swoje zdrowie?

Chcesz zadbać o siebie i zmienić nawyki żywieniowe? A może szukasz zbilansowanej diety dla siebie? Umów się już dziś na konsultacje do Poradni Dietetycznej gdzie nasz dietetyk przygotuje dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy uwzględniający Twój stan zdrowia, Twoje cele i preferencje kulinarne. A w styczniu na pierwszą wizytę mamy specjalną promocję 😉

Poradnia Dietetyczna  Umów się online

 

Zobacz naszych lekarzy

Zobacz

Zobacz nasz nowoczesny gabinet

Zobacz
Telefon do CM Gabos +48 32 39 03 600