Masaże relaksacyjne i lecznicze

Gastro- i kolonoskopia

Lekarz

Lek. med.

Danuta Pawlik-Knapik

Chirurg plastyczny – lek. Danuta Pawlik-Knapik posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze klinicznej chirurgii plastycznej. Jest również ordynatorem oddziału chirurgii plastycznej w Śląskim Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich.

Zabiegi chirurgii plastycznej

Szczegółowe informacje o zabiegach i cenach znajdziesz tutaj: Zabiegi Chirurgii Plastycznej.

W ramach chirurgii plastycznej wykonuje następujące zabiegi:

01.operacje plastyczne piersi

zmniejszenie piersi, powiększenie piersi, podniesienie piersi, korekcja brodawek sutkowych

02.chirurgiczne usuwanie zmian i korekcja blizn

03.modelowanie ciała

plastyka powłok brzucha, podniesienie pośladków, podniesienie skóry ramion, podniesienie skóry ud

04.korekcja uszu

korekcja odstających małżowin usznych

05.korekcja nosa

korekcja w części chrzęstnej i kostnej

06.korekcja blizn

07.plastyka powiek

08.lifting twarzy

09.ginekomastia

10.plastyka warg sromowych

Obecnie ordynator oddziału chirurgii plastycznej w Śląskim Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich. Przeprowadza tam niezwykle skomplikowane zabiegi chirurgii plastycznej u pacjentów, którzy doznali ciężkich lub rozległych oparzeń. W ich wyniku pacjenci mogą wrócić do swego normalnego życia lub znacznie poprawić jego komfort.

Pionier technologii zastosowania komórek macierzystych w chirurgii plastycznej. Konsultant i operator wielu placówek medycznych w Polsce i za granicą.

Członkini Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (IPRAS, EPRAS).

Doświadczenie zawodowe

W 1992 ukończyła Śląską Akademię Medyczną. Swoją pracę zawodową rozpoczynała na Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala Nr. 3 w Tarnowskich Górach.

I stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej i II stopień z chirurgii plastycznej uzyskała pod kierunkiem wybitnych specjalistów – dr Andrzeja Stańkowskiego i  prof. dr hab. Piotra Wójcickiego.

Do 2008 pełniła funkcję Starszego Asystenta Oddziału Chirurgii Plastycznej Szpitala Św. Kamila w Tarnowskich Górach prowadzonego przez dr Krystynę Frontczak-Toborek, a od 2014 jest Ordynatorem Oddziału Chirurgii Plastycznej w Śląskim Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich.

W międzyczasie uczestniczyła w wielu krajowych i zagranicznych kursach, sympozjach i szkoleń z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej.

Posłuchaj naszego specjalisty

Lek. med. Danuta Pawlika Knapik w materiale opowiada o operacyjnych i bezoperacyjnych metodach powiększania piersi. Film można zobaczyć na naszym kanale na YouTube: Operacyjne i bezoperacyjne metody powiększania piersi .

Kontakt

Rejestracja: tel. 32 390 36 00

    Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę? Napisz do nas!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Centrum Medyczne Gabos Sp. z o.o. zgodnie z Polityką prywatności.
    Telefon do CM Gabos +48 32 39 03 600