Zabiegi i operacje w Centrum Medycznym Gabos

Wykonujemy zabiegi i operacje w następujących specjalizacjach

Chirurgia kolana

Chirurgia kolana

Chirurgia kręgosłupa

Chirurgia kręgosłupa

Chirurgia ręki

Chirurgia ręki

Chirurgia urazowo-ortopedyczna

Chirurgia urazowo-ortopedyczna

Chirurgia ogólna

Chirurgia ogólna

Chirurgia naczyniowa

Chirurgia naczyniowa

Chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna

Ginekologia

Ginekologia

Laryngologia

Laryngologia

Urologia

Urologia

Proktologia

Proktologia

Nasi specjaliści

Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami

O szpitalu

Na pierwszym piętrze Centrum Medycznego Gabos znajduje się blok operacyjny składający się z dwóch sal. Każda z nich wyposażona jest w nowoczesną aparaturę, w tym urządzenia do zabiegów artroskopowych czy laparoskopowych. Jako jedni z nielicznych w Polsce posiadamy także laser holmowy wykorzystywany do operacji urologicznych.

Drugą część pierwszego piętra zajmuje oddział szpitalny z 12 jedno- lub dwuosobowymi komfortowymi pokojami z łazienką i prysznicem, gdzie przebywają Pacjenci po zabiegach do otrzymania wypisu.

Jak umówić się na zabieg?

 • 1
  Kliknij przycisk i umów wizytę się w wybranej Poradni.
 • 2

  Na wizytę kwalifikacyjną przynieś ze sobą dokumentację medyczną. Na podstawie wywiadu lekarskiego i badań lekarz prowadzący zdecyduje o formie leczenia Twoich dolegliwości. Po zakwalifikowaniu na dany zabieg lekarz wyjaśni Ci, jak wygląda zabieg i jakie przynosi efekty. Informuje także o cenie danej procedury.

 • 3

  Po uzyskaniu informacji od lekarza nasz Koordynator Oddziału skontaktuje się z Tobą, aby ustalić termin zabiegu i konsultacji anestezjologicznej przed zabiegiem.

 • 4

  Otrzymasz też listę badań niezbędnych do wykonania przed zabiegiem. Badania możesz wykonać w Centrum Medycznym Gabos od poniedziałku do piątku od 7:30 do 17:00.

 • 5

  W dniu zabiegu przyjdź z wynikami badań na umówioną wcześniej godzinę. Nasz personel zaopiekuje się Tobą i wyjaśni kolejne kroki. Po zabiegu zostaniesz przewieziony na oddział szpitalny, gdzie pozostaniesz do wypisu.

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę? Skontaktuj się!

Centrum Medyczne Gabos sp. z o. o.
Inwalidów Wojennych 79,
Piekary Śląskie

* Pole wymagane

Formularz został wysłany poprawnie. Dziękujemy za wiadomość.
Wystąpił błąd podczas próby wysłania Twojej wiadomości. Spróbuj ponownie później bądź napisz bezpośrednio na adres rejestracja@gabos.pl.