Masaże relaksacyjne i lecznicze

Gastro- i kolonoskopia

Lekarz

Dr n. med.

Łukasz Pyka

Dr n. med. Łukasz Pyka jest kardiologiem. W ramach Poradni Kardiologicznej diagnozuje i leczy schorzenia sercowo-naczyniowe. Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Asocjacji Interwencji Sercowo-Naczyniowych PTK i European Association of Percutaneous Cardiovascular Intervention.

Wykształcenie

Absolwent Wydziału Lekarskiego w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Od 2015 roku jest specjalistą kardiologii.

Doświadczenie i działalność naukowa

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu jako asystent w III Katedrze i Oddziale Klinicznym Kardiologii.

W 2018 roku otrzymał Certyfikat Samodzielnego Operatora Asocjacji Interwencji Sercowo-Naczyniowych Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Asocjacji Interwencji Sercowo-Naczyniowych PTK i European Association of Percutaneous Cardiovascular Intervention.

Jest autorem i współautorem wielu publikacji w polskich i międzynarodowych czasopismach naukowych. Występuje jako prelegent podczas konferencji naukowych w Polsce i zagranicą.

Dr n. med.

Łukasz Pyka

Kardiolog, specjalista chorób wewnętrzych

Rejestracja / Informacje:

Umów wizytę

Choroby

Specjalizuję się w leczeniu następujących chorób:

ikona Poradnia Kardiologiczna

Poradnia Kardiologiczna

nadciśnienie tętnicze
choroba wieńcowa
wady zastawkowe
niewydolność serca
kardiomiopatie

Telefon do CM Gabos +48 32 39 03 600