Pobudzenie krążenia limfy

Drenaż limfatyczny to masaż uciskowy w celu pobudzenia krążenia limfy dla osób z zastojami limfatycznymi, obrzękami pooperacyjnymi, cukrzycą. Jest także wykorzystywany jako zabieg wspomagający proces odchudzania i redukcji cellulitu.

Masaż ten stosuje się również w ramach profilaktyki leczenia Amazonek czyli kobiet po zabiegu mastektomii i osób po usunięciu węzłów chłonnych w celu odprowadzenia nagromadzonych obrzęków i zastojów limfy.

Walka z obrzękami poprzez regularne drenaże poprawia i ułatwia funkcjonowanie w życiu codziennym osobom które borykają się z przewlekłymi obrzękami i opuchliznami kończyn górnych i/lub dolnych.

Zabieg ten polecany jest także osobom po usunięciu tarczycy, gdyż gromadzą się obrzęki w okolicach obojczyków i szyi.

Drenaż limfatyczny:  100 zł / 30 min
Drenaż limfatyczny:  150 zł / 60 min

Drenaż limfatyczny twarzy – 120 zł / 60 min – NOWOŚĆ
Drenaż limfatyczny twarzy z maską – 150 zł / 60 min – NOWOŚĆ

Pakiet 10 drenaży limfatycznych kończyn górnych (30min): 850 zł
Pakiet 10 drenaży limfatycznych kończyn dolnych (30min): 1200 zł

Masz pytania?

Skontaktuj się:

+48 32 390 36 00

Zobacz inne masaże w ofercie

Jeżeli przedstawiony pakiet nie spełnia Twoich oczekiwań, sprawdź pozostałe masaże które wykonujemy w Centrum Medycznym Gabos.

O nas

Centrum Medyczne Gabos to wielospecjalistyczna placówka medyczna, w której dbamy, aby zapewnić Pacjentom wysoki komfort i jakość leczenia.

Centrum Medyczne Gabos to wielospecjalistyczna placówka medyczna, w której dbamy, aby zapewnić Pacjentom wysoki komfort i jakość leczenia.

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę? Skontaktuj się!

Centrum Medyczne Gabos sp. z o. o.
Inwalidów Wojennych 79,
Piekary Śląskie

* Pole wymagane

Formularz został wysłany poprawnie. Dziękujemy za wiadomość.
Wystąpił błąd podczas próby wysłania Twojej wiadomości. Spróbuj ponownie później bądź napisz bezpośrednio na adres rejestracja@gabos.pl.