Masaż relaksacyjny - Centrum Medyczne Gabos
Masaż relaksacyjny - Centrum Medyczne Gabos

Naturalny lifting twarzy

Relaksacyjny liftingujący masaż twarzy uznaje się za naturalną i nieinwazyjną formę liftingu twarzy, która przynosi zaskakujące efekty.

Masaż płytką Gua Sha usprawnia przepływ limfy, co stymuluje skórę i mięśnie do szybkiej regeneracji i redukuje obrzęki i zastoje. Gua Sha pomaga też w dolegliwościach bólowych, które towarzyszą osobom noszącym aparaty ortodontyczne. Ma też działanie upiększające – usprawnienia krążenie i redukuje obrzęki na twarzy oraz liftingujące – napręża skórę twarzy, pomaga w zwalczaniu obrzęków okolic oczu i spłyca zmarszczki.

Zmniejsza się opuchlizna wokół oczu i znikają tzw ‘podkowy’. Poprawia się owal twarzy. Dzięki liftingującemu działaniu masażu Gua Sha możemy też spłycić bruzdy nosowo-wargowe, kurze łapki a nawet lwią zmarszczkę. Gua Sha z kwarcu różowego działa kojąco na skórę, jest delikatna i przyjemna w odczuciu.

Poprzez sekwencje odpowiednich technik i kierunek ruchów przy regularnych zabiegach min.2x w tygodniu jest możliwość aby wymodelować kształt twarzy, popracować nad “chomikami” a nawet unieść kąciki ust.

Zapraszamy na liftingujący masaż twarzy.

Masaż relaksacyjny twarzy:  100 zł / 30 min.

Masz pytania?

Skontaktuj się:

+48 32 390 36 00

Zobacz inne masaże w ofercie

Jeżeli przedstawiony pakiet nie spełnia Twoich oczekiwań, sprawdź pozostałe masaże które wykonujemy w Centrum Medycznym Gabos.

O nas

Centrum Medyczne Gabos to wielospecjalistyczna placówka medyczna, w której dbamy, aby zapewnić Pacjentom wysoki komfort i jakość leczenia.

Centrum Medyczne Gabos to wielospecjalistyczna placówka medyczna, w której dbamy, aby zapewnić Pacjentom wysoki komfort i jakość leczenia.

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę? Skontaktuj się!

Centrum Medyczne Gabos sp. z o. o.
Inwalidów Wojennych 79,
Piekary Śląskie

* Pole wymagane

Formularz został wysłany poprawnie. Dziękujemy za wiadomość.
Wystąpił błąd podczas próby wysłania Twojej wiadomości. Spróbuj ponownie później bądź napisz bezpośrednio na adres rejestracja@gabos.pl.