Redukuje cellulit i tkankę tłuszczową

Antycellulitowy masaż bańką chińską skierowany jest do osób, które borykają się z tak zwaną pomarańczową skórką i chcą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Najczęściej stosowany jest na okolice kończyn dolnych i pośladków, sporadycznie okolice brzucha. Masaż bańką chińską jest intensywny oraz dość bolesny, może zostawiać siniaki i wybroczyny. Ma działanie drenujące, ujędrniające, przez co cellulit staje się mniej widoczny, poprawia koloryt skóry, jak również oczyszcza ją z toksyn.

Masaż ten NIE JEST polecany osobom, które mają kruche naczynka, łatwo pojawiają się siniaki, mają skłonności do pajączków na nogach, z chorobami układu krążeniowego, miażdżycą, zakrzepicą, w stanach zapalnych oraz przyjmujących leki rozrzedzające krew.

Bańka chińska również pomocna jest w masażu sportowym powysiłkowym, gdzie pomaga w usunięciu tzw. zakwasów czyli nagromadzonego kwasu mlekowego we włóknach mięśniowych.

Antycellulitowy masaż bańką chińską (nogi + pośladki) : 150 zł /45-60 min

Pakiet 5 masaży antycellulitowych (nogi + pośladki): 550 zł

Masz pytania?

Skontaktuj się:

+48 32 390 36 00

Zobacz inne masaże w ofercie

Jeżeli przedstawiony pakiet nie spełnia Twoich oczekiwań, sprawdź pozostałe masaże które wykonujemy w Centrum Medycznym Gabos.

O nas

Centrum Medyczne Gabos to wielospecjalistyczna placówka medyczna, w której dbamy, aby zapewnić Pacjentom wysoki komfort i jakość leczenia.

Centrum Medyczne Gabos to wielospecjalistyczna placówka medyczna, w której dbamy, aby zapewnić Pacjentom wysoki komfort i jakość leczenia.

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę? Skontaktuj się!

Centrum Medyczne Gabos sp. z o. o.
Inwalidów Wojennych 79,
Piekary Śląskie

* Pole wymagane

Formularz został wysłany poprawnie. Dziękujemy za wiadomość.
Wystąpił błąd podczas próby wysłania Twojej wiadomości. Spróbuj ponownie później bądź napisz bezpośrednio na adres rejestracja@gabos.pl.