Masaż relaksacyjny ciepłym olejem
Masaż relaksacyjny ciepłym olejem

Odprężenie i wyciszenie ciała i umysłu

Masaż ciepłymi olejkami to sposób na poprawę samopoczucia: odpręża, oczyszcza i pomaga pozbyć się toksyn z organizmu.

Masaż polecany jest osobom żyjącym intensywnie i zmagającym się z przewlekłym stresem. W trakcie zabiegu olejki wnikają w głąb skóry i dają natychmiastowy efekt odprężenia i wyciszenia ciała oraz umysłu. Olejki używane do masażu pozytywnie działają na zmysł powonienia, ale także na zakończenia nerwowe. Oprócz tego masaż aromaterapeutyczny jest dobrym wsparciem dla walki z bezsennością i ogólnym zmęczeniem organizmu.

Dzięki właściwościom leczniczym ta forma masażu jest zalecana również osobom z zaburzeniami układu krążenia, układu nerwowego czy hormonalnego.

Masaż ciepłym olejem: 100 zł / 30min

Masaż ciepłym olejem: 150 zł / 60min

Masz pytania?

Skontaktuj się:

+48 32 390 36 00

Zobacz inne masaże w ofercie

Jeżeli przedstawiony pakiet nie spełnia Twoich oczekiwań, sprawdź pozostałe masaże które wykonujemy w Centrum Medycznym Gabos.

O nas

Centrum Medyczne Gabos to wielospecjalistyczna placówka medyczna, w której dbamy, aby zapewnić Pacjentom wysoki komfort i jakość leczenia.

Centrum Medyczne Gabos to wielospecjalistyczna placówka medyczna, w której dbamy, aby zapewnić Pacjentom wysoki komfort i jakość leczenia.

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę? Skontaktuj się!

Centrum Medyczne Gabos sp. z o. o.
Inwalidów Wojennych 79,
Piekary Śląskie

* Pole wymagane

Formularz został wysłany poprawnie. Dziękujemy za wiadomość.
Wystąpił błąd podczas próby wysłania Twojej wiadomości. Spróbuj ponownie później bądź napisz bezpośrednio na adres rejestracja@gabos.pl.