masaż klasyczny - Centrum Medyczne Gabos
masaż klasyczny - Centrum Medyczne Gabos

Relaks i odprężenie

Masaż relaksujący znany i stosowany jest od niemal 3000 lat. Jego zdaniem jest regeneracja, odprężenie i złagodzenie objawów bólowych. Wpływa pozytywnie nie tylko na ciało, ale również odpręża umysł i likwiduje nieprzyjemne skutki stresu. Dodatkowo wpływa na poprawę kondycji skóry poprzez jej ujędrnienie. Wspomaga też proces usuwania wody z organizmu, co wspiera redukcję wagi.

Masaż klasyczny modeluje sylwetkę pozostawiając skórę odżywioną, dotlenioną i pięknie wygładzoną.

Masaż klasyczny: 150 zł / 60min

Masz pytania?

Skontaktuj się:

+48 32 390 36 00

Reflesjologia stóp

W masażu klasycznym całego ciała stosowane są również elementy refleksologii stóp, która pobudza i odpręża cały organizm. Podczas masażu opracowywane są poszczególne punkty reflektoryczne, które mają bezpośrednie oddziaływanie na narządy wewnętrzne, jak i cały układ nerwowy. Poprawia się krążenie w stopach, wzrasta temperatura ciała, nogi stają się lżejsze i pozbawione ewentualnych opuchlizn.

Podstawowym przeciwwskazaniem do masażu refleksologicznego stóp są wszelkiego rodzaju otwarte rany, świeże stany po złamaniu i zwichnięciu jak również choroby zakaźne i grzybicze stóp.

Cena: 150 zł / 60 min

Zobacz inne masaże w ofercie

Jeżeli przedstawiony pakiet nie spełnia Twoich oczekiwań, sprawdź pozostałe masaże które wykonujemy w Centrum Medycznym Gabos.

O nas

Centrum Medyczne Gabos to wielospecjalistyczna placówka medyczna, w której dbamy, aby zapewnić Pacjentom wysoki komfort i jakość leczenia.

Centrum Medyczne Gabos to wielospecjalistyczna placówka medyczna, w której dbamy, aby zapewnić Pacjentom wysoki komfort i jakość leczenia.

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę? Skontaktuj się!

Centrum Medyczne Gabos sp. z o. o.
Inwalidów Wojennych 79,
Piekary Śląskie

* Pole wymagane

Formularz został wysłany poprawnie. Dziękujemy za wiadomość.
Wystąpił błąd podczas próby wysłania Twojej wiadomości. Spróbuj ponownie później bądź napisz bezpośrednio na adres rejestracja@gabos.pl.