Masaż leczniczy - Centrum Medyczne Gabos
Masaż leczniczy - Centrum Medyczne Gabos

Szybsza regeneracja mięśni i tkanek

Masaż leczniczy wspiera procesy regeneracji tkanek i leczenia bólu wybranych okolic ciała. Dzięki odpowiednim technikom terapii manualnej przyspiesza przepływ krwi i związków odżywczych do miejsc, które bolą. Dzięki niemu tkanki są lepiej ukrwione a więc szybciej się regenerują.

Jest przeznaczony między innymi dla osób skarżących się na bóle kręgosłupa, mięśni, rwę kulszową czy urazy przeciążeniowe. Masaż leczniczy redukuje napięcie, co jest pomocne w przypadku przewlekłych migren i bólów głowy. W efekcie najczęściej następuje poprawa jakości życia bez uciążliwych dolegliwości bólowych.

Masaż leczniczy: 100 zł / 30min

Pakiet 5 masaży: 450 zł

Pakiet 10 masaży: 850 zł

Masz pytania?

Skontaktuj się:

+48 32 390 36 00

Zobacz inne masaże w ofercie

Jeżeli przedstawiony pakiet nie spełnia Twoich oczekiwań, sprawdź pozostałe masaże które wykonujemy w Centrum Medycznym Gabos.

O nas

Centrum Medyczne Gabos to wielospecjalistyczna placówka medyczna, w której dbamy, aby zapewnić Pacjentom wysoki komfort i jakość leczenia.

Centrum Medyczne Gabos to wielospecjalistyczna placówka medyczna, w której dbamy, aby zapewnić Pacjentom wysoki komfort i jakość leczenia.

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę? Skontaktuj się!

Centrum Medyczne Gabos sp. z o. o.
Inwalidów Wojennych 79,
Piekary Śląskie

* Pole wymagane

Formularz został wysłany poprawnie. Dziękujemy za wiadomość.
Wystąpił błąd podczas próby wysłania Twojej wiadomości. Spróbuj ponownie później bądź napisz bezpośrednio na adres rejestracja@gabos.pl.