Opinie pacjentów

Dziękujemy Państwu za zaufanie! Dzielimy się z Państwem opiniami naszych Pacjentów, które otrzymaliśmy.

W dniu 4.05.2023 miałem zaplanowany zabieg HoLEP. Od momentu wejścia spotkałem się z doskonałą organizacją i przyjęciem. Od rejestracji byłem prowadzony krok po kroku w każde miejsce. Nie sposób się pogubić. Na oddziale już czekała pani pielęgniarka MAŁGOSIA, która wszystko mi wyjaśniła i pomogła. Znieczulenie dolędźwiowe przeprowadził anestezjolog dr R. KUCHARSKI – mistrzostwo, gdyby nie objawy efektu znieczulenia to pacjent nawet nie zdążyłby się zorientować że już znieczulenie się odbyło. Samą operację przeprowadził urolog dr MATEUSZ ADAMKIEWICZ, mistrz w swojej specjalizacji. Precyzja wykonania, perfekcja. Po operacji obydwaj doktorzy przyszli do mnie na salę pytając o samopoczucie. Nie wystąpiły żadne komplikacje, ból w ogóle nie wystąpił. Wszystko przebiegało wzorowo. Na sali pooperacyjnej opiekowała się mną pani MAŁGOSIA, przemiła osoba, zawsze chętna do pomocy. Następnego dnia wypis i do domu bez najmniejszych problemów.
Mając na uwadze własne doświadczenia mogę stwierdzić że Centrum Medyczne Gabos zasługuje na najwyższą notę i polecenie dla każdego pacjenta. Będąc tam, pacjent ma wrażenie że pracują tam wybrani, najlepsi specjaliści medyczni.

Krzysztof

Dziś miałam w Centrum Medycznym Gabos gastroskopię w znieczuleniu anestezjologicznym. Byłam naprawdę przerażona badaniem. Na miejscu okazało się, że strach ma wielkie oczy. Mega profesjonalne podejście całego personelu. Badanie przebiegło bezproblemowo. Szczególne podziękowania dla Pań Pielęgniarek za okazane serducho, empatię i wsparcie. Gorąco polecam każdemu, kto chce bezstresowo przejść tego rodzaju badania!

Adrianna

Po ostatnich “przejściach” przy zabiegu w publicznej placówce, zdecydowałem drugi zabieg wykonać w komfortowych i bezstresowych warunkach. Szukając odpowiedniej placówki urologicznej już myślałem, że konieczna będzie podróż do Warszawy… Na szczęście trafiłem na Centrum Medyczne Gabos wystarczyła jedna wizyta, omówienie przebiegu zabiegu i termin został wyznaczony. Sam zabieg został przeprowadzony meeega profesjonalnie a co najważniejsze bez dyskomfortu dla pacjenta. Dziękuję bardzo!

Przemysław

Centrum Medyczne Gabos w Piekarach Śląskich to miejsce, które zasługuje na najwyższą ocenę! Profesjonalne podejście do pacjenta, któremu towarzyszy świetna atmosfera. Przemiłe Panie w rejestracji jak i cała załoga Centrum Medycznego Gabos. Zabieg wykonany perfekcyjnie. Ceny adekwatne do jakości. Lekarz z pacjentem w stałym kontakcie, co zdarza się na prawdę rzadko! Jako pacjentka czułam ,że jestem w dobrych rękach. Polecam z całego serca!

Magdalena

Miałem u Państwa wykonywany skomplikowany zabieg w odcinku kręgosłupa lędźwiowego. Jest to najbardziej przyjazne miejsce, w jakim do tej pory byłem. Świetna opieka Pań pielęgniarek, bardzo miła Pani koordynator oraz wspaniali lekarze. Bardzo dziękuję zespołowi, który mnie operował. Gorąco polecam to miejsce!

Rafał

Dziękuję bardzo za miłą opiekę lekarzem i pielęgniarki oraz bardzo dziękuję za pomoc Pani Justynie i Pani co była na rannej zmienię 26.10 zapomniałam imię tej pani . Szpital super godny polecenia. Dziękuję bardzo

Marta

Centrum Medyczne GABOS, pełna profeska. Począwszy od Pań na recepcji, przez mega sympatyczne Panie Pielęgniarki, Panią Anestezjolog oraz świetnego Lekarza MG. Przyjazna i miła atmosfera. Polecam.

Wojciech

Sprawdź więcej opinii

Wszystkie zacytowane tu opinie pochodzą z Google. Jeżeli chcesz przeczytać więcej, kliknij poniżej.