Masaże relaksacyjne i lecznicze

Gastro- i kolonoskopia

Opinie

Podziel się z nami swoją opinią na temat naszych usług

Cały czas pracujemy nad tym, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie. Jeżeli jesteś naszym Pacjentem, podziel się z nami swoją opinią na temat jakości usług wypełniając krótką Ankietę Satysfakcji Pacjenta.

Ankieta satysfakcji Pacjenta

Przykładowe opinie o Centrum Medycznym Gabos

Okiem Pacjentów Centrum Medycznego Gabos

Dziękujemy Państwu za zaufanie! Dzielimy się z Państwem opiniami naszych Pacjentów, które otrzymaliśmy.

 • Rafał K.

  “Miałem u Państwa wykonywany skomplikowany zabieg w odcinku kręgosłupa lędźwiowego. Jest to najbardziej przyjazne miejsce, w jakim do tej pory byłem. Świetna opieka Pań pielęgniarek, bardzo miła Pani koordynator oraz wspaniali lekarze. Bardzo dziękuję zespołowi, który mnie operował. Gorąco polecam to miejsce!”

 • Przemysław M.

  “Po ostatnich “przejściach” przy zabiegu w publicznej placówce, zdecydowałem drugi zabieg wykonać w komfortowych i bezstresowych warunkach. Szukając odpowiedniej placówki urologicznej już myślałem, że konieczna będzie podróż do Warszawy… Na szczęście trafiłem na Centrum Medyczne Gabos wystarczyła jedna wizyta, omówienie przebiegu zabiegu i termin został wyznaczony. Sam zabieg został przeprowadzony meeega profesjonalnie a co najważniejsze bez dyskomfortu dla pacjenta. Dziękuję bardzo!”

 • Adriana S.

  “Dziś miałam w Centrum Medycznym Gabos gastroskopię w znieczuleniu anestezjologicznym.
  Byłam naprawdę przerażona badaniem. Na miejscu okazało się, że strach ma wielkie oczy. Mega profesjonalne podejście całego personelu.
  Badanie przebiegło bezproblemowo. Szczególne podziękowania dla Pań Pielęgniarek za okazane serducho, empatię i wsparcie. Gorąco polecam każdemu, kto chce bezstresowo przejść tego rodzaju badania!”

 • Marta N.

  “Dziękuję bardzo za miłą opiekę lekarzem i pielęgniarki oraz bardzo dziękuję za pomoc Pani Justynie i Pani co była na rannej zmienię 26.10 zapomniałam imię tej pani . Szpital super godny polecenia. Dziękuję bardzo :-)”

 • Wojciech F.

  “Centrum Medyczne GABOS, pełna profeska. Począwszy od Pań na recepcji, przez mega sympatyczne Panie Pielęgniarki, Panią Anestezjolog oraz świetnego Lekarza MG. Przyjazna i miła atmosfera. Polecam.”

 • Krzysztof K.

  “Byłem operowany w szpitalu na oddziale urologicznym. Opieka medyczna na wysokim poziomie , personel bardzo miły. Polecam ten szpital.”

 • Zobacz więcej opinii

  Wszystkie zacytowane tu opinie pochodzą z Google. Jeżeli chcesz przeczytać więcej, kliknij poniżej:

  Zobacz więcej opinii Google

Telefon do CM Gabos +48 32 39 03 600