Opinie pacjentów

Dziękujemy Państwu za zaufanie! Dzielimy się z Państwem opiniami naszych Pacjentów, które otrzymaliśmy.

Dziś miałam w Centrum Medycznym Gabos gastroskopię w znieczuleniu anestezjologicznym. Byłam naprawdę przerażona badaniem. Na miejscu okazało się, że strach ma wielkie oczy. Mega profesjonalne podejście całego personelu. Badanie przebiegło bezproblemowo. Szczególne podziękowania dla Pań Pielęgniarek za okazane serducho, empatię i wsparcie. Gorąco polecam każdemu, kto chce bezstresowo przejść tego rodzaju badania!

Adriana

Po ostatnich “przejściach” przy zabiegu w publicznej placówce, zdecydowałem drugi zabieg wykonać w komfortowych i bezstresowych warunkach. Szukając odpowiedniej placówki urologicznej już myślałem, że konieczna będzie podróż do Warszawy… Na szczęście trafiłem na Centrum Medyczne Gabos wystarczyła jedna wizyta, omówienie przebiegu zabiegu i termin został wyznaczony. Sam zabieg został przeprowadzony meeega profesjonalnie a co najważniejsze bez dyskomfortu dla pacjenta. Dziękuję bardzo!

Przemysław

Miałem u Państwa wykonywany skomplikowany zabieg w odcinku kręgosłupa lędźwiowego. Jest to najbardziej przyjazne miejsce, w jakim do tej pory byłem. Świetna opieka Pań pielęgniarek, bardzo miła Pani koordynator oraz wspaniali lekarze. Bardzo dziękuję zespołowi, który mnie operował. Gorąco polecam to miejsce!

Rafał

Dziękuję bardzo za miłą opiekę lekarzem i pielęgniarki oraz bardzo dziękuję za pomoc Pani Justynie i Pani co była na rannej zmienię 26.10 zapomniałam imię tej pani . Szpital super godny polecenia. Dziękuję bardzo :-)

Marta

Centrum Medyczne GABOS, pełna profeska. Począwszy od Pań na recepcji, przez mega sympatyczne Panie Pielęgniarki, Panią Anestezjolog oraz świetnego Lekarza MG. Przyjazna i miła atmosfera. Polecam.

Wojciech

Sprawdź więcej opinii

Wszystkie zacytowane tu opinie pochodzą z Google. Jeżeli chcesz przeczytać więcej, kliknij poniżej.