Testy na koronawirusa

Rehabilitacja po COVID-19

Poradnia Chirurgii Plastycznej

Chirurgia plastyczna jest dziś niezwykle rozwiniętą gałęzią medycyny. Obejmuje bardzo szeroką gamę zabiegów, których celem jest uzyskanie pożądanego przez pacjenta wyglądu. Są to m.in.: operacje rekonstrukcji uszkodzonych tkanek, poprawa mankamentów twarzy i ciała czy zabiegi poprawiające ogólny wygląd i kondycję skóry.

W Centrum Medycznym Gabos dysponujemy usługami, które odpowiadają na znakomitą większość potrzeb pacjentów w zakresie troski o zdrowy i estetyczny wygląd zewnętrzny.  Wykonujemy pełen zakres operacji i zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej twarzy, ciała i piersi.  Wykonujemy również zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej i flebologii. Oferujemy również szeroki zakres zabiegów z zakresu medycyny i dermatologii estetycznej. Nasza oferta skierowana jest do kobiet i mężczyzn.

Posiadamy niezbędne zaplecze w postaci szpitala i oddziału szpitalnego. Stale inwestujemy w najnowocześniejszy sprzęt medyczny, który pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nie boimy się trudnych wyzwań. Z powodzeniem i ogromnym zainteresowaniem wprowadzamy innowacyjne metody leczenia, mi.in: terapię wzmacniającą czy terapię osoczem bogato-płytkowym.

W CM Gabos Poradnią Chirurgii Plastycznej kieruje lek. med. Danuta Pawlik-Knapik

poprzedni slajdnastępny slajd

Lek. med.

Danuta Pawlik-Knapik

Specjalista chirurgii plastycznej

Rejestracja / Informacje:

Umów wizytę
Telefon do CM Gabos +48 32 39 03 600