Harmonia ciała i umysłu dzięki dźwiękom

metoda opracowana przez Barbarę Romanowską, polegająca na wykorzystaniu odpowiednio wystrojonych kamertonów w skali pitagorejskiej. Zastosowanie naturalnej skali dźwiękowej pozwala wniknąć głęboko w komórki i dostroić je do właściwej wibracji. Terapia doskonale sprawdza się w przewlekłym stresie i świetnie wprowadza w stan relaksu.

* czas trwania zabiegu jest jedynie czasem orientacyjnym, czas trwania terapii uzależniony jest od indywidualnych potrzeb klientki/klienta

Cennik

Rodzaj masażu i czas trwaniaCena
Terapia dźwiękiem – muzykoterpia dogłębna komórkowa około 30-45 min.150 zł

Masz pytania?

Skontaktuj się:

+48 32 390 36 00

Zobacz inne masaże w ofercie

Jeżeli przedstawiony pakiet nie spełnia Twoich oczekiwań, sprawdź pozostałe masaże które wykonujemy w Centrum Medycznym Gabos.

Masaż relaksacyjny ciepłym olejem

Masaż aromaterapeutyczny olejem

W trakcie zabiegu olejki wnikają w głąb skóry, co pozwala wejść w głęboki stan relaksu i redukuje napięcie psychiczne i fizyczne.

od 100 zł

od 100 zł

Masaż antycellulitowy bańką chińską

Ma działanie ujędrniające, dzięki czemu pomaga walczyć z pomarańczową skórką i pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

od 150 zł

od 150 zł

Masaż gorącymi kamieniami - Centrum Medyczne Gabos

Masaż gorącymi kamieniami

Sprzyja wypoczynkowi i regeneracji, łagodzi bóle mięśniowe oraz bóle związane z napięciem nerwowym. Odżywia skórę oraz łagodzi skutki i objawy stresu.

od 160 zł

od 160 zł

O nas

Centrum Medyczne Gabos to wielospecjalistyczna placówka medyczna, w której dbamy, aby zapewnić Pacjentom wysoki komfort i jakość leczenia.

Centrum Medyczne Gabos to wielospecjalistyczna placówka medyczna, w której dbamy, aby zapewnić Pacjentom wysoki komfort i jakość leczenia.

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę? Skontaktuj się!

Centrum Medyczne Gabos sp. z o. o.
Inwalidów Wojennych 79,
Piekary Śląskie

* Pole wymagane

Formularz został wysłany poprawnie. Dziękujemy za wiadomość.
Wystąpił błąd podczas próby wysłania Twojej wiadomości. Spróbuj ponownie później bądź napisz bezpośrednio na adres rejestracja@gabos.pl.