Masaże relaksacyjne i lecznicze

Gastro- i kolonoskopia

Lekarz

Dr n. med.

Marta Maksym

Doświadczona ginekolog i położnik.

Wykształcenie

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

W 2012 roku rozpoczęła stacjonarne studia doktoranckie pogłębiając swoją wiedzę u boku wybitnych specjalistów Kliniki Endokrynologii Ginekologicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2016r. zdobyła tytuł doktora nauk medycznych. Temat pracy doktorskiej był związany z diagnostyką, leczeniem oraz zaburzeniami odżywiania u kobiet z zespołem policystycznych jajników.

Autorka i współautorka wielu prac naukowych opublikowanych w krajowych oraz zagranicznych czasopismach medycznych.

W 2016 roku zdobyła certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego uprawniający do wykonywania badań ultrasonograficznych w zakresie ginekologii i położnictwa.

Uczestniczyła w wielu kursach i szkoleniach z zakresu USG płodu, ucząc się u znanych i doświadczonych specjalistów zarówno w kraju jak i za granicą.

Doświadczenie

Od 2011 roku pracuje w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Gliwicach w Oddziale Ginekologii, Położnictwa i Patologii Ciąży, gdzie m.in. przyjmuje, konsultuje i opiekuje się pacjentkami ciężarnymi i rodzącymi oraz wykonuję zabiegi chirurgiczne z zakresu ginekologii.

Zainteresowania zawodowe

Od początku pracy zawodowej pasjonuje się ultrasonografią. Wśród zainteresowań jest też temat rozpoznawania wad wrodzonych płodu i możliwości ich leczenia.

W pracy oprócz ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji uważa za niezwykle ważny kontakt z pacjentem. Stara się, by wizyty przebiegały w miłej atmosferze, badanie było przeprowadzone jak najdelikatniej i aby każda pacjentka uzyskała wszystkie niezbędne informacje na temat stanu swojego zdrowia i sposobu leczenia.

Dr n. med.

Marta Maksym

Ginekologia i położnictwo

Rejestracja / Informacje:

Umów wizytę

Choroby

Specjalizuję się w leczeniu następujących chorób:

ikona Poradnia Ginekologiczno-Położnicza

Poradnia Ginekologiczno-Położnicza

Bolesne miesiączkowanie
Zaburzenia miesiączkowania
Choroby ginekologiczne
Choroby endokrynologiczne
Zespół policystycznych jajników
Choroby narządów płciowych
Choroby szyjki macicy
Anemia w ciąży
Nietrzymanie moczu
Krwawienie z dróg rodnych
Krwotok
Nieprawidłowe krwawienia maciczne

Telefon do CM Gabos +48 32 39 03 600